Duroc 40 29in/622 28H SB Black Rim (ERD 607) (S28E19834605C)
(SRG-S28E19834605)
| SKU | SRG-S28E19834605 |
| Barcode # | 844171056042 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Tyre Cross 47-203 (Outpac)
$33.95 Inc. GST
Nipples Brass
From $14.64 Inc. GST
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
A50 Aluminium bar, 2in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
A76 Aluminium bar, 3in Rise, 31.8mm, BLACK, 810mm
$198.95 Inc. GST
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2)
$225.95 Inc. GST