Duroc 40 27.5in/584 32H SB Black Rim (ERD 572) (S29E15834605C)
(SRG-S29E15834605)
| SKU | SRG-S29E15834605 |
| Barcode # | 844171054925 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
J-Bend PSR 13G 2.5/2.3 BLACK
From $30.75 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Front 110x15 (292-33118-K001)
$524.95 Inc. GST
BAR CLASSIC RIZER 9D HP Silver /31.8mm/800mm/20mm/
$78.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
A38 Aluminium bar, 1.5in Rise, 31.8mm, BLACK, 810m
$198.95 Inc. GST
R8 PRO 29 Boost 120mm Travel 44OS DEUCE REMOTE LO
$1,939.95 Inc. GST
GXC Stem - Chooser
From $165.95 Inc. GST
PEDAL COMP BIGFOOT BA BLACK - (65030817001)
$84.95 Inc. GST
HCR STEM - 80MM - BLACK (BAJ0133)
$195.95 Inc. GST
More From This Category
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST