Duroc SD37 27.5in/584 28H SB Black Rim - Wld (ERD 568) (NZ9E28834605C)
(SRG-NZ9E28834605C)
| SKU | SRG-NZ9E28834605C |
| Barcode # | 844171072165 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$121.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 BLACK
From $28.55 Inc. GST
Duroc 30 Expert 20in Wheelset 100x15 & 142x12 MS/X
$962.90 Inc. GST
Mastodon MY24 Pro Extended, 120, Matte Black, Tape
$1,602.95 Inc. GST
TOOL-HEADSET-CROWN RACE INSTALLATION-40MM RACE(52M
$26.95 Inc. GST
TOOL-HEADSET-CROWN RACE INSTALLATION-26MM RACE(38M
$26.95 Inc. GST
Cup Installation Tool for installing ZS44, EC34, a
$31.95 Inc. GST
More From This Category
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | Rim | Enduro | 27.5in
$228.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Base Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$121.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Enduro Plus 27.5in x 35mm 32 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 32 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$121.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST