Helix TR27 SL 27.5in/584 32H Black Rim (ERD 557) (RM9E14813605C)
WAS $94.95
RRP $94.95
$20.00
Inc. GST
SAVE 79%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Helix TR27 SL 27.5in/584 32H Black Rim (ERD 557) (RM9E14813605C)
(SRG-RM9E14813605)
| SKU | SRG-RM9E14813605 |
| Barcode # | 844171061862 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
FRAMESET MOUNTAIN
From $1,748.94 Inc. GST
Grappler Race Alloy | Rear Wheel | Enduro | 27.5in
$749.95 Inc. GST
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2)
$225.95 Inc. GST