Helix TR25 SL 29in/622 32H Black Rim (ERD 600) (RK8E14813605C)
(SRG-RK8E14813605)
| SKU | SRG-RK8E14813605 |
| Barcode # | 844171062074 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Chainring e*spec Steel Direct Mount | 36T | Bosch
$64.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 BLACK
From $28.55 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 SILVER
From $20.55 Inc. GST
Nipples Brass
From $14.64 Inc. GST
J-Bend Triple Butted ALPEN 3 - 2.3/1.8/2.0 SILVER
From $19.84 Inc. GST
Spoke Prep Dual Pack (2X15ml=30ml) (TP001)
$75.95 Inc. GST
More From This Category
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux 43 | Aluminum | Rim | Trail | 29" x 30mm | 28
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 2
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 28
$131.94 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm |
$225.95 Inc. GST