Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2) (ERD 552) (RB6E97025834605C)
(SRG-RB6E97025834605C)
| SKU | SRG-RB6E97025834605C |
| Barcode # | 844171072080 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.032000000m3 |
Others Also Bought
SRC Rear fat bike Hub 32H 190/197 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
40 Series Tapered Assembly ZS56/28.6/H8|ZS56/40 BL
$150.95 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 44T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
More From This Category
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 28 Ho
$131.94 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Duroc 50 27.5in/584 32H SB Black Rim (RV9E15834605
$140.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Duroc 35 27.5in/584 28H Blk Wld Blk/Gry Rim (ERD 5
$140.95 Inc. GST
Helix TR27 SL 27.5in/584 28H Black Rim (ERD 557) (
$94.95 Inc. GST
Helix TR25 SL 27.5in/584 32H Black Rim (ERD 562) (
$94.95 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm |
$225.95 Inc. GST
Helix TR27 SL 27.5in/584 32H Black Rim (ERD 557) (
$94.95 Inc. GST
Duroc SD37 29in/622 32H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 20in 28 P SB Black Rim (ERD 389mm)
$140.95 Inc. GST
Duroc SD37 27.5in/584 32H SB Black Rim - Wld (ERD
$140.95 Inc. GST
Helix TR25 SL 29in/622 28H Black Rim (ERD 600) (RK
$94.95 Inc. GST
Flux 43 | Aluminum | Rim | Trail | 29" x 30mm | 28
$121.95 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 27.5" x
$121.95 Inc. GST
Duroc 40 27.5in/584 32H SB Black Rim (ERD 572) (S2
$140.95 Inc. GST