Helix TR29 29in/622 32H Black Rim (ERD 599) (RF8E14813605C)
(SRG-RF8E14813605)
| SKU | SRG-RF8E14813605 |
| Barcode # | 844171060445 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Amazing Sun Rims Super Sale!
From $94.95 Inc. GST
HELM - COLOR KIT - RED (BAG0733R)
$199.95 Inc. GST
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
More From This Category
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
Duroc SD37 29in/622 28H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Base Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$121.95 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
Duroc 50 27.5in/584 32H SB Black Rim (RV9E15834605
$140.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32 S Black Welded Rim (ERD 525) (0
$142.94 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | Rim | Enduro | 27.5in
$228.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Downhill 27.5in x 30mm 32 Hole Bl
$192.95 Inc. GST