Duroc 45 27.5in/584 32H SB Black Rim (ERD 569) (SY9E15834605C)
(SRG-SY9E15834605C)
| SKU | SRG-SY9E15834605C |
| Barcode # | 844171077931 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Duroc 40 Expert 27.5in Front wheel 110x15 AM (292-
$384.94 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
C25 Carbon Handlebar, 1in Rise, 31.8mm Diameter, C
$377.95 Inc. GST
More From This Category
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST