Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm) (SM4E15834605C)
(SRG-SM4E15834605C)
| SKU | SRG-SM4E15834605C |
| Barcode # | 844171073773 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST