Duroc 40 29in/622 32H SB Black Rim (ERD 607) (S28E15834605C)
(SRG-S28E15834605)
| SKU | SRG-S28E15834605 |
| Barcode # | 844171056035 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
SRC Front Hub Qr/15/20 32H Black (281-32617-K002)
$185.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
WHEELSET COMP ZETA GX 700C TA12 SHIMANO (510358170
$767.95 Inc. GST
More From This Category
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST