Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 27.5in x 30mm | 32 Hole | Black (RM4SAA-102)
(ETG-RM4SAA-102)
| SKU | ETG-RM4SAA-102 |
| Barcode # | 4711280341993 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
We Also Recommend
Sealant Tyre Plasma 1 litre approx. 7 Tyres (TR1
$44.95 Inc. GST
NEW//Single Compound Oury V2
From $24.99 Inc. GST
Ritchey TUBELESS VALVE 45mm 2pcs Black (5500081700
$35.95 Inc. GST
Ritchey TUBELESS VALVE 55mm 2pcs Black (5500081700
$35.95 Inc. GST
Others Also Bought
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST