Helix TR29 27.5in/584 28H Black Rim (ERD 561) (RF9E28P13605C)
WAS $94.95
RRP $94.95
$20.00
Inc. GST
SAVE 79%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Helix TR29 27.5in/584 28H Black Rim (ERD 561) (RF9E28P13605C)
(SRG-RF9E28P13605)
| SKU | SRG-RF9E28P13605 |
| Barcode # | 844171062418 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST