SR327 Trail 584 (27.5in) 28P SB Black Rim Weld (ERD 561) (558E19834605)
WAS $140.95
RRP $140.95
$20.00
Inc. GST
SAVE 86%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
(SRG-559E19834605)
| SKU | SRG-559E19834605 |
| Barcode # | 844171006863 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2)
$225.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST