Rim MTB LG1 Enduro Plus 27.5in x 35mm 32 Hole Black hookless Welded (RM3LPA-107)
WAS $192.95
RRP $192.95
$29.00
Inc. GST
SAVE 85%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Rim MTB LG1 Enduro Plus 27.5in x 35mm 32 Hole Black hookless Welded (ZRM3LPA-107)
(ETG-RM3LPA-107)
| SKU | ETG-RM3LPA-107 |
| Barcode # | 4710751505315 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST