Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h | Black (ZRM1XRA-101)
(ETG-RM1XRA-101)
| SKU | ETG-RM1XRA-101 |
| Barcode # | 4710751507968 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |