Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Black hookless Welded (RM3LPA-103)
(ETG-RIMLGEP2728K)
| SKU | ETG-RIMLGEP2728K |
| Barcode # | 4710751505483 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
Plus 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$142.94 Inc. GST
Base 35 Stem | 35mm bar clamp | 50mm Length | 0 Ri
$99.95 Inc. GST
More From This Category
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux 43 | Aluminum | Rim | Trail | 29" x 30mm | 28
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 2
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 28
$131.94 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm |
$225.95 Inc. GST