Helix TR25 SL 27.5in/584 28H Black Rim (ERD 562) (RK9E28813605C)
(SRG-RK9E28813605)
| SKU | SRG-RK9E28813605 |
| Barcode # | 844171062067 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Optimus Race Alloy | Rim | Trail | 29in x 28mm | 2
$218.96 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | Rim | Enduro | 29in x
$228.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy | Rim | Enduro | 27.5in x 30mm
$228.95 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 27.5in x
$218.96 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
Rim MTB LG1 Base Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$121.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy e*spec | Rim | Enduro | 27.5in
$228.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2)
$225.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Plus Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$192.95 Inc. GST