Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black hookless Sleeved (RM3TSA-106)
WAS $121.95
RRP $121.95
$29.00
Inc. GST
SAVE 76%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black hookless Sleeved (ZRM3TSA-106)
(ETG-RIMTRTB2732K)
| SKU | ETG-RIMTRTB2732K |
| Barcode # | 4710751505544 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST