Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h | Black (ZRM1XRA-100)
(ETG-RM1XRA-100)
| SKU | ETG-RM1XRA-100 |
| Barcode # | 4710751507951 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
WHEELSET CLASSIC ZETA DISC TA12 SRAM XDR (51075457
$863.95 Inc. GST
More From This Category
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 28h
$983.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST