FRAMESET ASCENT SMALL DESERT DUST (97002007001)
(RIG-FRADVASCSMDD)
| SKU | RIG-FRADVASCSMDD |
| Barcode # | 796941974585 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
Frame Green (MF_FB01_GREEN)
$71.94 Inc. GST
Nipples Brass
From $14.64 Inc. GST
FRAMESET GRAVEL
From $2,799.95 Inc. GST
FRAMESET MOUNTAIN
From $1,748.94 Inc. GST
Bubba Front Hub 28h 110x15 Blk AM (281-37257-K002)
$207.96 Inc. GST
Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2)
$225.95 Inc. GST
More From This Category
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
Nut Mix 25g (U00982)
$3.30 Inc. GST Bulk pricing available
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST
Carbon Hyperlite Flat Bar 31.8, 760mm Width (301-3
$360.95 Inc. GST
A76 Aluminium bar, 3in Rise, 31.8mm, BLACK, 810mm
$198.95 Inc. GST