FRAMESET ROAD LOGIC DISC Green with White Logo 57cm - (97352897017)
Free Cockpit — view cart & add while stock lasts!
BONUS ITEMS! Buy FRAMESET ROAD LOGIC DISC Green with White Logo 57cm - (97352897017) Today & Receive These For FREE!
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
(RIG-FRRDRLD57GN)
| SKU | RIG-FRRDRLD57GN |
| Barcode # | 796941975001 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
ProTaper Stem, Stealth
From $198.95 Inc. GST
A38 Aluminium bar, 1.5in Rise, 31.8mm, BLACK, 810m
$198.95 Inc. GST
Carbon C12 HYPERLITE bar, 31.8mm Diameter, 810mm W
$360.95 Inc. GST
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
BAR COMP EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30435317
$91.95 Inc. GST
BAR CLASSIC EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30475
$101.95 Inc. GST
More From This Category
A76 Aluminium bar, 3in Rise, 31.8mm, BLACK, 810mm
$198.95 Inc. GST
Nut Mix 25g (U00982)
$3.30 Inc. GST Bulk pricing available
Carbon Hyperlite Flat Bar 31.8, 760mm Width (301-3
$360.95 Inc. GST
A25 Aluminium bar, 1in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST