FRAMESET Road Logic Frame Kit RED w/PINK Logo 49cm - (97352007011)
Free Cockpit — view cart & add while stock lasts!
BONUS ITEMS! Buy FRAMESET Road Logic Frame Kit RED w/PINK Logo 49cm - (97352007011) Today & Receive These For FREE!
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
(RIG-FRRDRLC249RD)
| SKU | RIG-FRRDRLC249RD |
| Barcode # | 796941974738 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
EESILK STEM Climb Switch Service Kit (BAJ0081)
$94.95 Inc. GST
Bash Ring 34T | fits Turbocharger Race e*spec (CRS
$32.95 Inc. GST
More From This Category
C12 Carbon Handlebar, 1/2in Rise, 31.8mm Diameter,
$377.95 Inc. GST
Nut Mix 25g (U00982)
$3.30 Inc. GST Bulk pricing available
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST