FRAMESET Road Logic Frame Kit RED w/PINK Logo 57cm - (97352007015)
Free Cockpit — view cart & add while stock lasts!
BONUS ITEMS! Buy FRAMESET Road Logic Frame Kit RED w/PINK Logo 57cm - (97352007015) Today & Receive These For FREE!
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
(RIG-FRRDRLC257RD)
| SKU | RIG-FRRDRLC257RD |
| Barcode # | 796941974776 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Black (PD
$102.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Red (PD2U
$102.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Blue (PD2
$102.95 Inc. GST
FRAMESET MOUNTAIN
From $1,748.94 Inc. GST
Seatpost Comp
From $107.95 Inc. GST
Seatpost Classic
From $130.96 Inc. GST
FRAMESET ADVENTURE
From $2,451.95 Inc. GST
WHEELSET COMP ZETA QR SHIMANO - MY2024 (5133533700
$667.95 Inc. GST
WHEELSET CLASSIC ZETA DISC TA12 SHIMANO (510754570
$863.95 Inc. GST
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
More From This Category
C12 Carbon Handlebar, 1/2in Rise, 31.8mm Diameter,
$377.95 Inc. GST
Nut Mix 25g (U00982)
$3.30 Inc. GST Bulk pricing available
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST