FirstBIKE Spare Frame Green (MF_FB01_GREEN) Frame only in green Other parts available separately
(FBS-FRGN)
| SKU | FBS-FRGN |
| Barcode # | 8718309410551 |
| Brand | FirstBIKE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.009360000m3 |
Others Also Bought
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$121.95 Inc. GST
CLEARANCE - Fork HELM - Mark II - COIL - 27.5 - 16
$1,847.94 Inc. GST
WHEELSET CLASSIC ZETA DISC TA12 SRAM XDR (51075457
$863.95 Inc. GST
Freehub Body Kit /For Zeta Disc V2/Zeta Gx/4 Pawl
$124.95 Inc. GST
More From This Category
Wheel Front Orange (FW_FB01_ORANGE)
$39.94 Inc. GST
Fork Grey (FF_FB01_SILVER)
$59.95 Inc. GST
Decal Set - suits Cross and Street Bikes (SS_FB01)
$5.94 Inc. GST
Nut M8 CP for Lowering Kit (LN_FB01_8CP)
$0.99 Inc. GST
Mud Guard Rear Black (RM_FB01_BLACK)
$5.94 Inc. GST
Bolt Hex M8 x 90 CP Rear Axle for Non Brake (HB_FB
$3.95 Inc. GST
Saddle Black (SA_FB01_BLACK)
$44.95 Inc. GST
Wheel Front OR Rear NO BRAKE - Black (FW_FB01_BLAC
$39.94 Inc. GST
Wheel Rear Grey FOR Drum Brake (Not incl.) with AI
$81.95 Inc. GST
Tyre Vee 12.5in x 2.25in FAT (TI_FB01_60203FAT)
$49.94 Inc. GST
Bolt Hex M6 x 12 CP Saddle Bolt (HB_FB01_612CP)
$1.95 Inc. GST
Grip Black EACH (GR_FB01_BLACK)
$6.95 Inc. GST
Bolt M8 x 40 CP Seat Clamp Bolt (SB_FB01_840CP)
$3.95 Inc. GST
Grip Blue EACH (GR_FB01_BLUE)
$6.95 Inc. GST
Seatpost Black (SP_FB01_BLACK)
$19.95 Inc. GST
Seatpost Grey (SP_FB01_SILVER)
$19.95 Inc. GST
Fork Cap ALLOY (FC_FB02_SILVER)
$13.95 Inc. GST
Fork Black (FF_FB01_BLACK)
$59.95 Inc. GST
Brake Cable Grey (BC_FB01_SILVER)
$18.95 Inc. GST
Wheel Rear Blue FOR Drum Brake (Not incl.)
$49.94 Inc. GST