FRAMESET ROAD LOGIC DISC Green with White Logo 59cm - (97352897018)
Free Cockpit — view cart & add while stock lasts!
BONUS ITEMS! Buy FRAMESET ROAD LOGIC DISC Green with White Logo 59cm - (97352897018) Today & Receive These For FREE!
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
(RIG-FRRDRLD59GN)
| SKU | RIG-FRRDRLD59GN |
| Barcode # | 796941975018 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
Ritchey Stem CLASSIC TOYON /84D/6D/31.8mm/60mm/AL2
$148.95 Inc. GST
Lightning Rear: 12mm Length 167 mm M12 x 1.75 (LIG
$98.94 Inc. GST
Seatpost Classic
From $130.96 Inc. GST
Stem C220 CLASSIC 1-1/8in Steerer 31.8mm Clamp 84
From $148.95 Inc. GST
Accessory Long Sleeve T-Shirt RP 50th Year/Anniver
$51.95 Inc. GST
A76 Aluminium bar, 3in Rise, 31.8mm, BLACK, 810mm
$198.95 Inc. GST
More From This Category
A76 Aluminium bar, 3in Rise, 31.8mm, BLACK, 810mm
$198.95 Inc. GST
A25Y Aluminium JUNIT CHILDRENS bar, 1in Rise, 31.8
$198.95 Inc. GST
C25 Carbon Handlebar, 1in Rise, 31.8mm Diameter, C
$377.95 Inc. GST
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST