Helix TR25 SL 29in/622 28H Black Rim (ERD 600) (RK8E28813605C)
(SRG-RK8E28813605)
| SKU | SRG-RK8E28813605 |
| Barcode # | 844171062081 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Duroc 30 Expert 20in Wheelset 110x15 & 148x12 MS/X
$962.90 Inc. GST
Duroc 30 Expert 20in Wheelset 100x15 & 142x12 MS/X
$962.90 Inc. GST
Duroc SD37 Expert 29in Wheelset 157x12 110x15/20mm
$814.95 Inc. GST
Duroc SD37 PRO Wheelset 27.5in 157x12, 27.5in 110x
$1,265.90 Inc. GST
Duroc SD37 PRO Wheelset 27.5in 157x12, 29in 110x15
$1,265.90 Inc. GST
Duroc SD37 PRO Wheelset 29in 157x12, 29in 110x15 B
$1,265.90 Inc. GST
More From This Category
Grappler Race Alloy | Rim | Enduro | 27.5in x 30mm
$228.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Downhill 27.5in x 30mm 32 Hole Bl
$192.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$121.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Base Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$121.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy | Rim | Downhill | 27.5in x 30
$228.95 Inc. GST
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Plus Trail 29er x 27mm 28 Hole Black h
$192.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$192.95 Inc. GST