Duroc SD37 29in/622 32H SB Black Rim - Wld (ERD 606) (NZ8E14834605C)
(SRG-NZ8E14834605C)
| SKU | SRG-NZ8E14834605C |
| Barcode # | 844171072134 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
Double Barrel Bushing Hardware Assembly Tool (DBT0
$112.95 Inc. GST
Nipples Brass
From $14.64 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2016 2.2/2.0/1.6/2.0 BLACK
From $37.64 Inc. GST
SRC Front Hub Qr/15/20 32H Black (281-32617-K002)
$185.96 Inc. GST
Duroc SD37 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG +
$740.95 Inc. GST
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
SR326 Trail Expert 26in Front wheel 110x15 AM (292
$384.94 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | End
$2,023.94 Inc. GST
Grappler Sidekick | Flux Carbon | Rear Wheel | Dow
$2,529.95 Inc. GST
Cup Installation Tool for installing ZS44, EC34, a
$31.95 Inc. GST
More From This Category
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 28 Ho
$131.94 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 32
$131.94 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 3
$225.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST