Sidekick | Rear Hub | 32h | 148x12mm | 7 speed 9-24t DM Cassette | Black/Sterling Silver (HB4UKA-217)
(ETG-HB4UKA-217)
| SKU | ETG-HB4UKA-217 |
| Barcode # | 4711280345632 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.114m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.198m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
Bottom Convert 40-Series External Cup 44mm 1-1/4in
$100.95 Inc. GST
Hub Spare Campy N3W Kit | Fits XCX Gravel Rear Hub
$108.95 Inc. GST
FLIP Cages PAIR (CTN24) (FLP002)
$145.95 Inc. GST
More From This Category
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
TRS / LG1 EN Plus/Race Aluminium Rear Hub | 32 hol
$583.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 190/197 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST