(ETG-CSTRSP946-11SE)
| SKU | ETG-CSTRSP946-11SE |
| Barcode # | 4710751505094 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.264m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
TRS Plus Cassette 9-46t 12spd E*spec Black (FW2TPA
$498.95 Inc. GST
Helix Race Cassette | 12 Speed | 9-50T | Bronze/Ni
$583.95 Inc. GST
Helix Race | Cassette | 12 Speed | 9-52T | Black (
$639.95 Inc. GST