Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 32 Hole Black hookless Welded (RM3LPA-105)
WAS $192.95
RRP $192.95
$29.00
Inc. GST
SAVE 85%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 32 Hole Black hookless Welded (ZRM3LPA-105)
(ETG-RIMLGEP2732K)
| SKU | ETG-RIMLGEP2732K |
| Barcode # | 4710751505506 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Rim XCX Race Carbon | Mountain | 29in x 24mm | 24h
$983.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 26in/559 32H fat bike rim SB Blk (V2)
$225.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST