Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V2) (ERD 577) (RB9E97025834605C)
(SRG-RB9E97025834605C)
| SKU | SRG-RB9E97025834605C |
| Barcode # | 844171072097 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.032000000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 28 Ho
$131.94 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST