(ETG-PDBFCB)
| SKU | ETG-PDBFCB |
| Barcode # | 4710751505629 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.036m |
| Shipping Length | 0.294m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
Others Also Bought
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Black (PD
$102.95 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 SILVER
From $20.55 Inc. GST
J-Bend PSR 13G 2.5/2.3 SILVER
From $22.04 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Naranja (
$102.95 Inc. GST
More From This Category
PEDAL COMP BIGFOOT BA BLACK - (65030817001)
$84.95 Inc. GST
PEDAL COMP XC Black - (65435617001)
$128.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Red (PD2U
$102.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Black (PD
$102.95 Inc. GST
PEDAL COMP BIGFOOT MOJAVE SAND - (65030887001)
$84.95 Inc. GST
PEDAL WCS XC Black - (65455317002)
$274.94 Inc. GST
PEDAL COMP TRAIL Black - (65435617002)
$128.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Naranja (
$102.95 Inc. GST
Pedal Base Flat Composite Body 22 Pins | Eggplant
$102.95 Inc. GST