Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30mm | 28 Hole | Black (RM5GAA-214)
(ETG-RM5GAA-214)
| SKU | ETG-RM5GAA-214 |
| Barcode # | 4711280347766 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
We Also Recommend
Sealant Tyre Plasma 1 litre approx. 7 Tyres (TR1
$44.95 Inc. GST
More From This Category
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 27.5" x
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 28
$131.94 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 27.5" x
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST