Grappler Race Alloy | Rim | Enduro | 27.5in x 30mm | 28 Hole | Black (RM3GAA-102)
(ETG-RM3GAA-102)
| SKU | ETG-RM3GAA-102 |
| Barcode # | 4711280341740 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
We Also Recommend
Sealant Tyre Plasma 1 litre approx. 7 Tyres (TR1
$44.95 Inc. GST
Tyre Grappler | 27.5in x 2.5in | DH Casing | Mopo
$142.94 Inc. GST
NEW//Single Compound Oury V2
From $24.99 Inc. GST
Ritchey TUBELESS VALVE 45mm 2pcs Black (5500081700
$35.95 Inc. GST
Ritchey TUBELESS VALVE 55mm 2pcs Black (5500081700
$35.95 Inc. GST
Others Also Bought
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 BLACK
From $28.55 Inc. GST
J-Bend PSR TB 2018 2.2/2.0/1.8/2.0 SILVER
From $20.55 Inc. GST
Base Flat Pedal Pin Kit | For One Pedal | Incl. 22
$21.95 Inc. GST
J-Bend SSB23 eMAX - 12G/13G 2.6/2.34 SILVER
From $29.55 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32H S Black Welded Rim (ERD 525) (
$142.94 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
More From This Category
Grappler Flux Aluminum | Rim | GR | 27.5in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Race Alloy | Rim | Downhill | 27.5in x 30
$228.95 Inc. GST
Rim MTB TRS Plus Trail 29er x 27mm 28 Hole Black h
$192.95 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 27.5in x
$218.96 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 32 Hole Blac
$192.95 Inc. GST
Rim MTB LG1 Plus Enduro 27.5in x 30mm 28 Hole Blac
$192.95 Inc. GST