Tyre Grappler | 27.5in x 2.5in | DH Casing | Mopo Compound | Black (TR2LRA-121) (CTN10)
(ETG-TR2LRA-121)
| SKU | ETG-TR2LRA-121 |
| Barcode # | 4710751508897 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |
Others Also Bought
Base 35 Handlebar | 800mm Wide | 20mm Rise | 9/5 S
$99.95 Inc. GST
J-Bend PSR 13G 2.5/2.3 SILVER
From $22.04 Inc. GST
More From This Category
Nut Mix 25g (U00982)
$3.30 Inc. GST Bulk pricing available
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
A25 Aluminium bar, 1in Rise, 31.8mm, SILVER, 810mm
$198.95 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1in Rise, width, 31.8mm
$132.95 Inc. GST