(CKG-BB-BAI0143R)
| SKU | CKG-BB-BAI0143R |
| Barcode # | 840226113197 |
| Brand | Cane Creek |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000432000m3 |
Others Also Bought
Rim MTB TRS Base Trail 27.5in x 27mm 32 Hole Black
$121.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
WHEELSET CLASSIC ZETA DISC TA12 SRAM XDR (51075457
$863.95 Inc. GST
Freehub Body Kit /For Zeta Disc V2/Zeta Gx/4 Pawl
$124.95 Inc. GST
More From This Category
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm PF30 Press Fit 3
$240.96 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded BLU
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) T47 Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 24mm Spindle Pressfit30 (PF30) fits
$114.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded (B
$699.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BB30 (ZBA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle LG1 BSA 83mm (BB20.P-B
$161.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 29mm (DUB) BSA Thread
$288.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm T47 (ZBAI0182)
$633.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm BSA Threaded GOL
$288.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm T47 Threaded (BA
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 30mm PF30 Press Fit 3
$237.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm T47i Threaded 86
$280.95 Inc. GST
Hellbender 70 Bottom Bracket 24mm BSA Threaded PUR
$288.95 Inc. GST
Bottom Bracket BSA 100mm shell (BB20-P-BSA100.K.OE
$139.95 Inc. GST
Hellbender 110 Bottom Bracket 30mm BB30 (ZBAI0180)
$633.95 Inc. GST
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST