FRAMESET Road Logic Frame Kit GREY 51cm - (97352007018)
Free Cockpit — view cart & add while stock lasts!
BONUS ITEMS! Buy FRAMESET Road Logic Frame Kit GREY 51cm - (97352007018) Today & Receive These For FREE!
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
(RIG-FRRDRLC251GY)
| SKU | RIG-FRRDRLC251GY |
| Barcode # | 796941975346 |
| Brand | Ritchey |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 1.200m |
| Shipping Height | 0.750m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.198000000m3 |
Others Also Bought
Bottom Bracket 30mm Spindle XCX, TRS and LG1 BSA 6
$161.95 Inc. GST
Bottom Bracket BSA 100mm shell 30mm (BB20-P-BSA100
$139.95 Inc. GST
NEW//Single Compound Oury V2
From $24.99 Inc. GST
Bar Road WCS Butano V2
From $201.95 Inc. GST
Classic or Comp Cockpit Package: Ritchey bar, stem
$542.00 Inc. GST
More From This Category
Sun Stick (D00286)
$19.75 Inc. GST
JUNIT CHILDRENS Handlebar, 1/2in Rise, width, 31.8
$132.95 Inc. GST
Carbon C12 HYPERLITE bar, 31.8mm Diameter, 810mm W
$360.95 Inc. GST