Tyre All Terrain | 27.5in x 2.4in | Trail Casing | Endurance Compound| Stealth Black (TR2TPA-109) (CTN10)
WAS $131.94
RRP $131.94
$20.00
Inc. GST
SAVE 85%!
Sale Ends in
00:00 am, 1 June 2026
In Stock
Tyre All Terrain | 27.5in x 2.4in | Trail Casing | Endurance Compound| Stealth Black (ZTR2TPA-109) (CTN10)
(ETG-TR2TPA-109)
| SKU | ETG-TR2TPA-109 |
| Barcode # | 4710751509474 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.006120000m3 |