(SRG-281-32618-K017)
| SKU | SRG-281-32618-K017 |
| Barcode # | 844171090237 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.001088000m3 |
More From This Category
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST