(SRG-281-39480-K005)
| SKU | SRG-281-39480-K005 |
| Barcode # | 844171090657 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001280000m3 |
Others Also Bought
NEW//Single Compound Oury V2
From $24.99 Inc. GST
Bubba 12x148/157 R Cap Pair XD (281-37249-K004)
$62.95 Inc. GST
Atlas RackPack 9L (CTN24) (ATL009)
$172.95 Inc. GST
BAR CLASSIC EL CAMINO 750MM / 50MM RISE 35D (30475
$101.95 Inc. GST
More From This Category
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 HG Black (281-32618-K002)
$293.95 Inc. GST
Bubba Front Hub 28h 110x15 Blk AM (281-37257-K002)
$207.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Front Hub | 28 hole
$396.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black HG (281-32618-K001)
$293.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Front Hub 32H 110X15 Black (281-32617-K003)
$185.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST