Sidekick | Rear Hub | 32h | 157x12mm Superboost | HG Driver | Black/Sterling Silver (HB4UKA-211)
(ETG-HB4UKA-211)
| SKU | ETG-HB4UKA-211 |
| Barcode # | 4711280345571 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.114m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.198m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
Hub Spare Microspline Freehub Kit | Fits TRS/LG1 E
$161.95 Inc. GST
BAR TAPE RL1 EVA Black (49330817001)
$25.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch SX / G
$167.95 Inc. GST
Freehub Body Kit /For Zeta Disc V2/Zeta Gx/4 Pawl
$124.95 Inc. GST
Hemlock 5L with FLIP Cages PAIR (CTN10) (FLP005)
$288.95 Inc. GST