(SRG-281-39480-K006)
| SKU | SRG-281-39480-K006 |
| Barcode # | 844171090664 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001280000m3 |
Others Also Bought
BOB Axle: Length 223 or 229 mm M12 x 1.5 (ZBOB108)
$142.94 Inc. GST
Bubba 6902 Bearing Kit (281-37254-K001)
$29.95 Inc. GST
Universal Face Plate NARROW Version/14-28mm/For Su
$42.95 Inc. GST
BAR TAPE RL1 EVA Black (49330817001)
$25.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Fazua Ride 6
$167.95 Inc. GST
Hemlock 5L with FLIP Cages PAIR (CTN10) (FLP005)
$288.95 Inc. GST
More From This Category
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
Bubba Front Hub 28h 110x15 Blk AM (281-37257-K002)
$207.96 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Front Hub Qr/15/20 28H Black (281-32617-K001)
$185.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Front Hub | 28 hole
$396.95 Inc. GST
SRC Front Hub 32H 110X15 Black (281-32617-K003)
$185.96 Inc. GST