Guidering Helix R | Direct | 28T | 52/55mm Flip Flop | Shimano/SRAM 11/12s | Eggplant (CR4HRA-108)
ONLY ONE REMAINING!
(ETG-CR4HRA-108)
| SKU | ETG-CR4HRA-108 |
| Barcode # | 4710751509832 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.006750000m3 |
Others Also Bought
SPARE TRS RACE Cassette PART 9-28t 11spd (FWS10-1
$369.95 Inc. GST
Seatpost G4 THUDBUSTER - BLK LONG TRAVEL - BOXED
From $397.95 Inc. GST
BARENDS COMP BB Black 125mm (29435317003)
$38.95 Inc. GST
STEM COMP TRAIL & 4-AXIS REPLACEMENT STAINLESS STE
$18.95 Inc. GST
EESILK STEM - elastomer - chooser
From $31.95 Inc. GST
HELLBENDER 70 LITE-ASMBLY-TPR-ZS44/28.6/H8|ZS56/40
$250.95 Inc. GST
More From This Category
Guidering Helix R | Direct | 32T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 28T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 32T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 30T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 30T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | 3-BOLT DIRECT MOUNT | 34T | 3m
$142.94 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 34T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 30T | 52/55mm Flip Fl
$192.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 107BCD | 38T | Shimano/SR
$157.95 Inc. GST
Guidering Helix Plus | Direct | 34T | 52/55mm Flip
$114.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 107BCD | 42T | Shimano/SR
$157.95 Inc. GST
Guidering Helix R | 3-BOLT DIRECT MOUNT | 28T | 3m
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix | Direct | 30T | 52/55mm Flip Flop
$52.95 Inc. GST
Guidering Helix R | 3-BOLT DIRECT MOUNT | 30T | 3m
$142.94 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 34T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 30T - 0mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
Guidering Helix R | Direct | 34T | 52/55mm Flip Fl
$142.94 Inc. GST
Guidering Helix Plus | Direct | 32T | 52/55mm Flip
$114.95 Inc. GST
Helix Race | Chainring | 8 Bolt | 32T | 3mm Offset
$142.94 Inc. GST
Helix Race GR | Chainring | 36T | Direct Mount | 7
$142.94 Inc. GST