Sidekick | Rear Hub | 32h | 157x12mm Superboost | Microspline Driver | Black/Sterling Silver (HB4UKA-210)
(ETG-HB4UKA-210)
| SKU | ETG-HB4UKA-210 |
| Barcode # | 4711280345564 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.114m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.198m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
Hub Spare Microspline Freehub Kit | Fits TRS/LG1 E
$161.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
BAR TAPE RL1 EVA Black (49330817001)
$25.95 Inc. GST
Helix Race e*spec | Chainring | 32T | Bosch SX / G
$167.95 Inc. GST
Freehub Body Kit /For Zeta Disc V2/Zeta Gx/4 Pawl
$124.95 Inc. GST
Hemlock 5L with FLIP Cages PAIR (CTN10) (FLP005)
$288.95 Inc. GST
More From This Category
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
TRS / LG1 EN Plus/Race Aluminium Rear Hub | 32 hol
$583.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole |
$583.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 190/197 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST