Ultralight XCX Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | J-Bend | 148x12mm Boost | Microspline | Black (HB4URA-102)
ONLY ONE REMAINING!
(ETG-HURULISR14828MS)
| SKU | ETG-HURULISR14828MS |
| Barcode # | 4710751507937 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.114m |
| Shipping Height | 0.114m |
| Shipping Length | 0.198m |
| Shipping Cubic | 0.003040000m3 |
Others Also Bought
Bubba Freehub Driver Kit - Shimano MicroSpline All
$275.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 29in Rear 157x12 SUPER BOOST (HG + XD
$740.95 Inc. GST
Bubba X Freehub Body Kit - Shimano HG Road 11 Spd
$253.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO 27.5in Rear 157x12 SUPER BOOST (Micro
$875.95 Inc. GST
Duroc 35 PRO Wheelset 27.5in 157x12, 27.5in 110x15
$1,265.90 Inc. GST
More From This Category
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
TRS / LG1 EN Plus/Race Aluminium Rear Hub | 32 hol
$583.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 HG Black (281-32618-K002)
$293.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 32 hole, 157x12mm, MicroSpline (
$523.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 157X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST