Grappler Race Alloy e*spec | Rim | Enduro | 29in x 30mm | 28 Hole | Black (RM3GAA-109)
(ETG-RM3GAA-109)
| SKU | ETG-RM3GAA-109 |
| Barcode # | 4711280341818 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.023115000m3 |
We Also Recommend
Sealant Tyre Plasma 1 litre approx. 7 Tyres (TR1
$44.95 Inc. GST
NEW//Single Compound Oury V2
From $24.99 Inc. GST
Ritchey TUBELESS VALVE 45mm 2pcs Black (5500081700
$35.95 Inc. GST
Ritchey TUBELESS VALVE 55mm 2pcs Black (5500081700
$35.95 Inc. GST
Others Also Bought
e*thirteen Wheels Rear
From $1,096.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Downhill | 29in x 30mm
$247.95 Inc. GST
More From This Category
Duroc 30 JUNIT 24in 28 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST
MTX 39 26in/559 32 S Black Welded Rim (ERD 525) (0
$142.94 Inc. GST
Duroc SD37 29in/622 28H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Grappler Flux Alloy | Rim | Enduro | 29in x 30mm |
$247.95 Inc. GST
Duroc SD42 29in/622 32H SB Black Rim - Wld (ERD 60
$140.95 Inc. GST
Sylvan Race Alloy | Rim | All Mountain | 29in x 30
$218.96 Inc. GST
Duroc 30 JUNIT 24in 32 P SB Black Rim (ERD 492mm)
$140.95 Inc. GST