(SRG-281-32618-K021)
| SKU | SRG-281-32618-K021 |
| Barcode # | 844171090268 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.001344000m3 |
Others Also Bought
40 Series Tapered Assembly IS41/28.6/H9|IS52/40 BL
$131.94 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST
40 Series Tapered Assembly ZS56/28.6/H8|ZS56/40 BL
$150.95 Inc. GST
8BOLT - DIRECT MOUNT CHAINRING - 44T - 3mm OFFSET
$215.95 Inc. GST
More From This Category
TRS Race Aluminium Rear Hub | 28 hole | 142x12mm B
$549.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 135/142 HG Black (281-32618-K002)
$293.95 Inc. GST
Bubba Front Hub 28h 110x15 Blk AM (281-37257-K002)
$207.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
Ultralight XCX Race Aluminium Front Hub | 28 hole
$396.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black HG (281-32618-K001)
$293.95 Inc. GST
Bubba X Rear Hub, 28 hole, 157x12mm, XD (281-39480
$523.95 Inc. GST
SRC Front Hub 32H 110X15 Black (281-32617-K003)
$185.96 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 148X12 Black MicroSpline (281-326
$293.95 Inc. GST
SRC Rear fat bike Hub 32H 170/177 Black MicroSplin
$390.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 28H 135/142 Black MicroSpline (281-32
$293.95 Inc. GST