Duroc 50 29in/622 28H SB Black Rim (ERD 606) (RV8E19834605C)
(SRG-RV8E19834605)
| SKU | SRG-RV8E19834605 |
| Barcode # | 844171061855 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.030492000m3 |
Others Also Bought
More From This Category
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux 43 | Aluminum | Rim | Trail | 29" x 30mm | 28
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 55 | Aluminum | Rim | Enduro | 29" x 30mm
$225.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 2
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm | 28
$131.94 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm |
$225.95 Inc. GST