(ETG-CAESPPB4160K)
| SKU | ETG-CAESPPB4160K |
| Barcode # | 4710751507869 |
| Brand | e*thirteen |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.004900000m3 |
Others Also Bought
Chainring e*spec Steel Direct Mount | 34T | Bosch
$64.95 Inc. GST
Seatpost G4 THUDBUSTER - BLK SHORT TRAVEL(375MM) -
From $397.95 Inc. GST
Bar Road COMP Butano V2
From $117.95 Inc. GST
Crank Helix Core | 175x73mm | no BB, no ring | wit
$271.95 Inc. GST
Bar Road WCS Butano V2
From $201.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 165mm | 26.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Carbon e*spec | Crank | 165mm | BOSCH S
$690.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Crank | 160mm | BOSCH Gen4/5 -
$167.95 Inc. GST
BAR SuperLogic ERGOMAX - CHOOSER
From $499.95 Inc. GST
More From This Category
Helix Core e*spec | Crank | 160mm | Fazua Ride 60
$192.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 160mm | 14mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 160mm | 18mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 12mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Crank | 155mm | Fazua Ride 60
$192.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 21.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 18mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 26.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Carbon e*spec | Crank | 160mm | BOSCH S
$690.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Crank | 160mm | BOSCH Gen4 SX-
$167.95 Inc. GST
Helix Race Carbon e*spec | Crank | 155mm | BOSCH C
$690.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 160mm | 21.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 14mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Crank | 165mm | BOSCH Gen4 SX-
$167.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 160mm | 26.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 18mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 155mm | 14mm Of
$394.95 Inc. GST
Helix Race Alloy e*spec | Cranks | 160mm | 21.5mm
$394.95 Inc. GST
Helix Race Carbon e*spec | Crank | 155mm | Fazua R
$690.95 Inc. GST
Helix Core e*spec | Crank | 155mm | BOSCH Gen4 SX-
$167.95 Inc. GST