Duroc SD42 29in/622 28H SB Black Rim - Wld (ERD 606) (NW8E28834605C)
(SRG-NW8E28834605C)
| SKU | SRG-NW8E28834605C |
| Barcode # | 844171072103 |
| Brand | SUNringlé |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.026136000m3 |
Others Also Bought
WATER BOTTLE A drink with Tom 800ml. Made in TW -
$14.95 Inc. GST
Chainring e*spec Aluminum Direct Mount | 32T | Shi
$121.95 Inc. GST
SRC Rear Hub 32H 190/197 Black XD driver (281-3261
$393.95 Inc. GST
ACCESSORY MOUNT - LIGHT/CAMERA MOUNT ASSEMBLY (BAH
$42.95 Inc. GST
More From This Category
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST
Flux Pro 66 | Aluminum | Rim | GR | 27.5" x 30mm |
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 32 Ho
$131.94 Inc. GST
Mulefüt 80SL 27.5in/584 32H fat bike rim SB Blk (V
$225.95 Inc. GST
Flux 66 | Aluminum | Rim | GR | 29" x 30mm | 28 Ho
$131.94 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | 29" x 30
$121.95 Inc. GST
Flux Pro 54 | Aluminum | Rim | All Mountain | Race
$191.95 Inc. GST